Dispenser Power 1

Dispenser Power 1
denní výkonaž 380 l
rozměry [š×d×v]350×432×1283 mm
objem zásobníkuhlavní 9,5 l
ohřev 2 l
příkonchlazení 140W
ohřev 300W
hmotnost43 kg
počet stupňů filtrace6
variantyčerná, bílá
ZpětMám zájem o bližší informace


Co je Dispenser Power 1

Dispenser Power 1 je vyspělý systém úpravy vody pro kanceláře a další místa, kde je žádoucí zdroj čisté pitné chlazené a horké vody kdykoliv a pro každého v takřka neomezeném množství. Kombinuje v sobě moderní úpravnu vody a klasický výdejní stojan s ohříváním a chlazením. Poskytne mimořádně čistou a nezávadnou pitnou vodu bez ohledu na kvalitu zdroje. Dispenser Power 1 se díky svému designu hodí do každé kanceláře.

Obsahuje velice výkonný kompresor chlazení pro osvěžující chladnou vodu i ve dnech s nejvyššími teplotami. Je vybaven ochranou proti přehřátí, nastavitelným termostatem chladné vody, tichým kompresorem a ozonizátorem. Zobrazuje množství již odebrané vody, probíhající ozonizaci, indikuje nutnost servisu i životnost filtrů. Disponuje unikátní funkcí automatické sanitace. Díky ní nebude nikdy nutné použít k vyčištění Vašeho přístroje agresivní chemii a ohrozit tak chuť vody.

Jak to celé funguje

Znečištěná voda je čerpána do dispenseru. Voda nejprve projde mechanickým filtrem, který odstraní i ty nejjemnější částečky vyskytující se ve vodě. Dále prochází filtrem s aktivním uhlím, kde se zbaví nejen chlóru, ale i těžkých kovů, dusičnanů a amoniaku. Třetí stupeň čištění zajistí systém polopropustné membrány. Při tomto procesu se z vody odstraní i všechny ostatní škodliviny. Voda je dokonale vyčištěna. Další stupeň filtrace je opět vysoce kvalitní aktivní uhlí pro zlepšení chuti a stabilizaci vody. Takto připravená voda je přečerpána do nerezového zásobníku, kde je průběžně dezinfikována ozonem. Ozon je forma kyslíku, která svým působením zničí veškeré bakterie i viry. Nyní si můžete být bezpodmínečně jisti kvalitou a nezávadností vody, kterou pijete. Pro Váš komfort je upravená voda ohřívána a chlazena. Stačí si ji jen odebrat. Žádný jiný systém neposkytuje 100% garanci kvality pitné vody.

ATS (Auto Tank Sanitation)™

Patentovaná funkce automatické sanitace garantuje bakteriální nezávadnost vody a celého zařízení. Již nikdy nebude potřeba nešetrná a drahá chemická sanitace, což šetří životní prostředí i servisní náklady.

Sycení aktivním kyslíkem

Dispenser Power 1 je vybaven ojedinělou funkcí sycení vody aktivním kyslíkem. Díky této funkci, která je ve svém principu velmi jednoduchá, jako každá geniální myšlenka, bude Vaše voda vždy čerstvá a mimořádně chutná. Mimo jiné zajišťuje, že nebude nikdy potřeba chemická sanitace dispenseru. Vyvíječ aktivního kyslíku (ozonizátor) pro svoji činnost používá přefiltrovaný vzduch a tak nehrozí kontaminace vody ani v prostorech, kde jsou ve vzduchu částice nebo chemikálie (brusírny, lakovny, tiskárny…). Každý ví, že voda, která je přímo z pramene je daleko chutnější než odstátá voda z lahve. Je to díky většímu množství rozpuštěného kyslíku ve vodě. Díky němu se nebudete cítit unavení a čerstvost Vaší vody pocítíte v každém doušku.

Seznam výhod

Pro vaše zdraví Power 1 Vám připraví vodu čistou a vyváženou, přesně s takovým množstvím minerálů (především sodíku, vápníku a hořčíku), které Vaše tělo potřebuje. Abyste se cítili zdraví a vyhnuli se vysokému tlaku, revmatizmu, kardiovaskulárním chorobám a jiným problémům, doporučujeme Vám zdravý životní styl a minimálně dva litry čisté vody denně.
Co pijete S Power 1 Vám nehrozí zhoršení chuti Vašich oblíbených nápojů špatnou vodou. Přirozené aroma Vaší kávy nebude potlačeno, ale naopak ještě zvýrazněno. Vaši hosté i obchodní partneři dostanou vždy kvalitní a chutnou kávu, čaj, či vodu a budou se k Vám rádi vracet.
Žádné barely Power 1 je zdroj čisté vody kdekoliv. Nemusíte zvedat těžké barely vody, draze je kupovat a spoléhat na to, zda byly skladovány v chladu a temnu, aby byla zajištěna jejich nezávadnost. Barely vody už Vám nikdy nebudou zavazet v kuchyňce či skladu a nehrozí to, že by Vám voda došla. Většinu ceny vody v barelech stejně tvoří náklady na stáčení a dopravu. Opravdu je chcete platit?
Servis O Power 1 se Vám odborně postarají naši technici. Pravidelně je potřeba jen měnit spotřební materiál. Nemusíte myslet na to, zda již nadešel čas servisu. Myslíme na to za Vás a včas Vás budeme informovat. Pokud by hrozilo zhoršení kvality vody, přístroj Vás na nutnou výměnu filtrů sám upozorní.
Ekologie Používání Power 1 je mimořádně příznivé pro životní prostředí. Již nebude potřeba vyrábět, plnit a přepravovat objemné lahve a barely s vodou.

Mám zájem o bližší informace