Purlogix 1 mini

Purlogix 1 mini
denní výkonaž 380 l
rozměry [š×d×v]300×420×508 mm
objem zásobníkuhlavní 4,5 l
chlazení 1,9 l
ohřev 1,5 l
příkonchlazení 100W
ohřev 300W
hmotnost23 kg
počet stupňů filtrace5
variantyšedá
ZpětMám zájem o bližší informace


Co je Dispenser Purlogix 1 mini

Dispenser Purlogix 1 mini je vyspělý systém úpravy vody pro kanceláře a další místa, kde je žádoucí zdroj čisté pitné chlazené a horké vody kdykoliv a pro každého. Díky své kompaktní velikosti se hodí i domalých kuchyněk a dostísněnéhoprostoru. Kombinuje v sobě moderní úpravnu vody a klasický výdejní stojan s ohříváním a chlazením. Poskytne mimořádně čistou a nezávadnou pitnou vodu bez ohledu na kvalitu zdroje. Dispenser Purlogix 1 mini se díky svému neutrálnímu vzhledu hodí do každé kanceláře.

Obsahuje velice výkonný kompresor chlazení LG pro osvěžující chladnou vodu i ve dnech s nejvyššími teplotami. Je vybaven ochranou proti přehřátí, nastavitelným termostatem chladné vody, tichým kompresorem a UV lampou. Díky svému jednoduchému funkčnímu designu a snadnému ovládání sehodí do jakéhokoliv provozu, kanceláře, nebo dílny.

Jak to celé funguje

Znečištěná voda je čerpána do dispenseru. Voda nejprve projde mechanickým filtrem, který odstraní i ty nejjemnější částečky vyskytující se ve vodě. Dále prochází filtrem s aktivním uhlím, kde se zbaví nejen chlóru, ale i těžkých kovů, dusičnanů a amoniaku. Třetí stupeň čištění zajistí systém polopropustné membrány. Při tomto procesu se z vody odstraní i všechny ostatní škodliviny. Voda je dokonale vyčištěna. Další stupeň filtrace je opět vysoce kvalitní aktivní uhlí pro zlepšení chuti a stabilizaci vody. Takto připravená voda je přečerpána do nerezového zásobníku, kde je průběžně dezinfikována UV lampou. UV záření spolehlivě hubí bakterie, které se mohou do vody v zásobníku dostat. Nyní si můžete být bezpodmínečně jisti kvalitou a nezávadností vody, kterou pijete. Pro Váš komfort je upravená voda ohřívána a chlazena. Stačí si ji jen odebrat. Žádný jiný systém neposkytuje 100% garanci kvality pitné vody.

Seznam výhod

PRO VAŠE ZDRAVÍ Purlogix 1 Vám připraví vodu čistou a vyváženou, přesně s takovým množstvím minerálů (především sodíku, vápníku a hořčíku), které Vaše tělo potřebuje. Abyste se cítili zdraví a vyhnuli se vysokému tlaku, revmatizmu, kardiovaskulárním chorobám a jiným problémům, doporučujeme Vám zdravý životní styl a minimálně dva litry čisté vody denně.
CO PIJETE S Purlogix 1 Vám nehrozí zhoršení chuti Vašich oblíbených nápojů špatnou vodou. Přirozené aroma Vaší kávy nebude potlačeno, ale naopak ještě zvýrazněno. Vaši hosté i obchodní partneři dostanou vždy kvalitní a chutnou kávu, čaj, či vodu a budou se k Vám rádi vracet.
ŽÁDNÉ BARELY Purlogix 1 je zdroj čisté vody kdekoliv. Nemusíte zvedat těžké barely vody, draze je kupovat a spoléhat na to, zda byly skladovány v chladu a temnu, aby byla zajištěna jejich nezávadnost. Barely vody už Vám nikdy nebudou zavazet v kuchyňce či skladu a nehrozí to, že by Vám voda došla. Většinu ceny vody v barelech stejně tvoří náklady na stáčení a dopravu. Opravdu je chcete platit?
SERVIS O Purlogix 1 se Vám odborně postarají naši technici. Pravidelně je potřeba jen měnit spotřební materiál. Nemusíte myslet na to, zda již nadešel čas servisu. Myslíme na to za Vás a včas Vás budeme informovat. Pokud by hrozilo zhoršení kvality vody, přístroj Vás na nutnou výměnu filtrů sám upozorní.
EKOLOGIE Používání Purlogix 1 je mimořádně příznivé pro životní prostředí. Již nebude potřeba vyrábět, plnit a přepravovat objemné lahve a barely s vodou.

Mám zájem o bližší informace